Zakład Translatoryki Aktualności

Praktyczna nauka przekładu — kursy do wyboru w roku akademickim 2010/2011

Elektroniczne zapisy na kursy do wyboru rozpoczną się 1 października 2010 o godz. 10:00 i będą trwały do 3 października do godz. 16:00.

Plan kursów Electives - PLIK PDF 

Informujemy, że zapisy na kursy do wyboru (electives) odbędą się w bieżącym roku akademickim drogą elektroniczną, za pośrednictwem strony http://zapisy.ug.edu.pl. Zapisy dotyczą wyłącznie studentów III roku studiów I stopnia oraz studentów I i II roku studiów II stopnia (filologia angielska, specjalizacja translatoryczna). Zapisy rozpoczną się najwcześniej 1 października 2010 roku. Informacja o dokładnym terminie rozpoczęcia zapisów pojawi się na stronie www.translatoryka.fil.ug.edu.pl (zakładka Wydarzenia) oraz na tablicy ogłoszeń w Instytucie Anglistyki w dniu 30 września.

Przed dokonaniem wyboru kursów należy zapoznać się z regulaminem zapisów elektronicznych oraz ewentualnymi warunkami zapisu na poszczególne kursy, sprecyzowanymi w opisach.

Liczba wybieranych kursów jest uzależniona od roku studiów:

3 BA – 5 kursów

1 MA – 5 kursów

2 MA – 2 kursy

Jeżeli student zapisze się na większą liczbę kursów niż dopuszczalna, zostanie automatycznie usunięty z list wszystkich wybranych kursów.

Aby zrezygnować z wybranego kursu (w ramach dopuszczalnej liczby, a nie po jej przekroczeniu) i dokonać ponownego wyboru, należy wpisać kod rezygnacji, który pojawi się w momencie zapisu.

Należy zapoznać się z poniższym regulaminem.

Opisy kursów i ew. warunki zapisu ustalone przez prowadzących zawiera poniższy dokument PDF.

Ostatnio modyfikowane: 30.09.2010Pozostałe artykuły w tym dziale